אולטימה רהיטים

אולטימה רהיטים

אולטימה רהיטים

אנו חיים כיום בעידן שבו יש חשיבות גבוהה מאד לכל פריט, רהיט או חפץ שממקמים בבית. גם מי שאין לו נגיעה לתחום של עיצוב פנים לא מוותר על בית מעוצב ויפה ומוצא את הדרך לבחור בדיוק את מה שצריך כדי שהבית שלו ייראה בדיוק כמו מה שנוח לו ומתאים לו לגור בו – בית שמשדר חמימות, משפחתיות וכזה שמעוצב על פי הטעם האישי של מי שגר בו. נשאלת השאלה – איך אפשר למצוא רהיטים שיהיו גם איכותיים, גם יפים וגם כאלה שיתאימו בדיוק לעיצוב הדרוש וישתלבו עם שאר האלמנטים בבית.

התשובה נמצאת באולמות התצוגה של חברת אולטימה רהיטים. החברה, שגם משווקת רהיטים בייצור עצמי וגם מייבאת לארץ את המותג האיטלקי המוכר קולומביני – מזמינה את הציבור ואת כל מי שמרהט מחדש את הבית אל אולמות התצוגה שלה על מנת להתרשם ממגוון עצום של רהיטים מכל הסוגים, רהיטים שמיועדים לכל החדרים ולכל השימושים.

מה ימצאו הלקוחות באולמות התצוגה של החברה? כל מה שצריך כדי לרהט כל פינה בבית – סלונים, מערכות ישיבה, חדרי ילדים, נוער וחדרי שינה, מזנונים ושולחנות לסלון וכמובן פינות אוכל בשלל עיצובים, צבעים, דוגמאות ודגמים. כשמגיעים אל אולם התצוגה פשוט ברור שזה המקום הנכון והמתאים ביותר למציאת הרהיטים הדרושים ובליווי צמוד של הנציגים המקצועיים – אין ספק שזו תתברר כהחלטה נכונה ונבונה להגיע לשם.

השקעה ברהיטים לטווח אורך

היום ישנה מחשבה לטווח אורך. אנשים לא רוצים לעצב את הבית יותר מפעם אחת והם משקיעים את מיטב הזמן והכסף שלהם ברכישת רהיטים איכותיים, טובים, בעלי גימור מושלם וכאלה שעשויים מחומרי גלם לא פחות ממעולים. בדיוק כאלה הם הרהיטים מתוצרת אולטימה וקולומביני. כשיש חברה אמינה שמייבאת לארץ מותג מוביל ונחשב, אין סיבה שלא להעדיף את הרהיטים מתוצרת המותג על פני רהיטים שעלולים להתבלות הרבה יותר מהר. בדרך זו אפשר להיות בטוחים שהרהיטים יהיו עמידים ככל האפשר ויוכלו להחזיר מעמד הרבה מאד זמן, אפילו תקופת חיים שלמה.

מערכות הריהוט יתאימו לכל לקוח, לכל טעם אישי וכל צורך. בכל קטגוריה ניתן למצוא כמה וכמה דגמים שיביאו לידי כך שהעיצוב הכולל של החדר, החלל או הבית יהיה לא פחות ממושלם והתחושה תהיה ביתית ונעימה, בדיוק כמו שהלקוח רוצה ומצפה. ניתן לבחור בתוך רהיטים הנמצאים בקטלוג או בתצוגה, כאלה המסתמכים על מידות סטנדרטיות וחדרים שגרתיים ואפשר גם לעצב באופן אישי רהיטים במידות אישיות מיוחדות כפי שדורש הבית של כל לקוח ולקוח.

ההתאמה האישית של הרהיטים היא אפשרות שלא מוצעת על ידי כל חברת רהיטים ולכן ברגע שניתן ליהנות ממנה – אין סיבה לוותר עליה לבחור ברהיטים שאולי קיימים גם אצל אנשים אחרים.

למה לבחור ברהיטי אולטימה?

למה לבחור ברהיטי אולטימה? עולם עיצוב הפנים עובר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות, שינויים אשר בגינם אנשים לא מתפשרים על המראה של הבית שלהם ומקדישים

קרא עוד »

אולטימה רהיטים

אולטימה רהיטים אנו חיים כיום בעידן שבו יש חשיבות גבוהה מאד לכל פריט, רהיט או חפץ שממקמים בבית. גם מי שאין לו נגיעה לתחום של

קרא עוד »